Про нас

Найголовніше для нас задовольнити вимоги наших клієнтів

Довіра

Ми віримо в наших клієнтів, і ми довіряємо один одному. Ми віримо, що кожен наш співробітник або партнер працює в інтересах клієнтів та на благо всієї фірми. Ми віримо, що всі співробітники і партнери лояльні та відкриті один до одного, заохочують і підтримують один одного. Робота в команді, турбота та відданість фірмі високо цінується. Особисті відносини мають велике значення, і ми завжди прагнемо створити тісні та індивідуальні відносини, побудовані на конфіденційності та довірі.

Структура нашої діяльності

Стягнення заборгованості
Судовий процес
Надання юридичних консультацій
Супроводження процесів поверення активів
Банкруцтво

Досконалість

Ми постійно працюємо над створенням більш ефективних методів роботи. Ми приймаємо виклики, та ризикуємо впродовж всього життя, і ніколи не зупиняємось на досягненнях. Замість цього, ми прагнемо отримати різноплановий досвід для того, щоб постійно покращувати і встановлювати нові стандарти в галузі. Наша філософія – це вимагати від себе більше, ніж клієнти вимагають від нас, і ми завжди прагнемо перевершити очікування в кожному завданні.

Повага

Ми віримо, що успіх залежить від наших співробітників, тому повага до спеціалістів Орум є важливим критерієм нашої роботи. Кожен юрист в нашій організації залучений до загального плану розвитку фірми. Ми шануємо різноманітність, індивідуальність, а також особисті та професійні відмінності. Більше того, ми прагнемо до здорового балансу між роботою і життям для команди. Це зобов'язання дозволяє нам залучати та утримувати найбільш кваліфікованих фахівців і створити робоче місце, яким ми можемо пишатися.


ЮК "Орум" надає послуги з низки юридичних питань в Україні, включаючи корпоративне право, злиття та поглинання, антимонопольне, банківське та фінансове, податкове право, судові спори та арбітраж, право інтелектуальної власності.
Клієнти української команди здійснюють діяльність у таких галузях промисловості як, зокрема, ринки капіталу, банківська справа, важке машинобудування, роздрібна торгівля та нерухомість.

Адреса

Юридична компанія "Орум"
бульвар Лесі Українки, буд. 21,
Київ, Україна 01133
e-mail: [email protected]
: (050) 33-88-331

адреса для листування